AVOVA SPERLING-FIX i-Size

Bezpečí a komfort od 76 až 150 cm výšky

Více info

AVOVA STAR-FIX i-Size

Bezpečí a komfort od 100 až 150 cm výšky

Více info

ZKUŠENOSTI

Máme dlouholeté zkušenosti s vývojem a výrobou autosedaček pro děti.

Více info

AVOVA ISIP

integrovaná ochrana proti bočnímu nárazu - technologie ISIP

Víc info

OCHRANA HLAVY

Vysoce zahuštěná pěna používaná v motosportu a aeronautice pro zvýšenou ochranu hlavy.

Více info

CESTOVÁNÍ S DÍTĚTEM

Více info

Dětské autosedačky, made in Germany

Výrobků, které se mohou pochlubit výrobou v Německu je na českém trhu poskrovnu. Německá firma AVOVA navázala na dlouholetou tradici návrhu a výroby autosedaček v německém Ulmu. Poté, co v Ulmu ukončila činnost velmi známá a renomovaná značka, opětovně rozběhla ve stejných prostorách, kde se dlouhá leta vyráběly autosedačky,  jejich výrobu.

 

AVOVA - v bezpečnosti jdeme hlouběji

Náš tým AVOVA se skládá z oddaných a velmi zkušených odborníků na bezpečnost dětí ve vozidlech. Většina členů našeho týmu se již desítky let podílí na vytváření vynikajících dětských sedaček. Někteří z nás dokonce přišli s prvními nápady na ISOFIX v 90. letech. Už jsme viděli mnoho chytrých a průlomových nápadů. Jedna věc nám však byla vždy jasná: nejdůležitější věcí v oblasti bezpečnosti dětí je trvání na nejvyšší kvalitě. Proto musí všechny naše výrobky splňovat nejen zákonné normy a předpisy, ale i je překonávat. V prodeji mohou být pouze dětské sedačky, které prošly náročnými bezpečnostními zkouškami a kontrolami kvality. Proto jsme spustili AVOVA. Protože v bezpečnosti dětí neznáme kompromis.

AVOVA – made in Germany

Protože pro nás přichází v úvahu pouze nejlepší kvalita, vyrábíme naše výrobky v Německu. Náš tým designérů a inženýrů nám pomáhá posouvat naše hranice. Využíváme možnosti technologie a přinášíme inovace, aby se ještě více zvýšila bezpečnost dětí.
AVOVA UML

AVOVA - se srdcem a duší

Díky novým a vylepšeným standardům se požadavky na optimální bezpečnost dětí výrazně změnily. Ale mnoho omezení a zákazů při používání autosedaček je pro mnohé rodiče již dost náročné.
Chceme vám usnadnit každodenní život s našimi produkty a nezkomplikovat jejich užívání. Proto tvrdě pracujeme na zajištění nejlepší kvality a bezpečnosti pro vaše dítě. Takže se svým malým miláčkem můžete bez starostí a bezpečně objevovat svět.
Ulmský vrabec je v Německu stejně známý, jako brněnský drak v Česku. Z dobrého důvodu jsme se rozhodli udělat z našeho ptáčka logo. Je to náš malý chytrý ukazatel cesty, který nikdy nepostojí, neustále pozorně sleduje svět, dělá všechno pro své potomky a ukazuje nám tak opravdovou lásku k životu.

 

Novinky z AVOVA

×

TOP
Potřebujete poradit?
2000 znaků zbývá